
Sklopovi kolektora, RTR-KE, Podna veza
013G7040
RTR-KE coupling, floor connection
Ovaj proizvod se više ne proizvodi
Proizvod više nije dostupan za kupovinu, ali i dalje možete pronaći informacije o njemu, uključujući servisne priručnike, crteže itd.
013G7040
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Jednocevni sistem |
| CE ocena | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | 6(c) |
| EU RoHS usaglašenost | Yes with exemptions |
| Grupa proizvoda | Sklopovi kolektora |
| Konstrukcija | Podna veza |
| Material Description | RTR-KE Coupling, floor connection |
| Opis | RTR-KE coupling, floor connection |
| Opseg diferencijalnog pritiska [bar] [Max] | 0.60 bar |
| Probni pritisak [bar] | 16 bar |
| Product line | 03 |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Radni pritisak [bar] [Max] | 10 bar |
| RLV tip | RTR-KE |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadržaj kompleta | Ventil |
| Sadrži baterije | No |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura razvoda [°C] [Max] | 120 °C |
| Tip proizvoda | RTR-KE/KEW |
| UL ocena | Out of scope |
| Veličina izlazne veze | R 1/2 |
| Veličina ulazne veze | G 3/4 A |
| Vrsta ventila | Coupling |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.427 Kilogram |
| Neto težina | 0.41 Kilogram |
| Zapremina | 0.336 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425126291 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |