Uronski ventili, RA-PL/PR, Ugaoni, s desne strane
013G3242
RA-PR lance valve right set with sensor
Ovaj proizvod se više ne proizvodi
Proizvod više nije dostupan za kupovinu, ali i dalje možete pronaći informacije o njemu, uključujući servisne priručnike, crteže itd.
013G3242
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Dvocevni sistem |
| CE ocena | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Grupa proizvoda | Uronski ventili |
| Konstrukcija | Ugaoni, s desne strane |
| Kvs vrednosti [m³/h] | 0.73 m³/h |
| Material Description | Lance valve, package solution, right |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | RA-PL Lance valve |
| Opis | RA-PR lance valve right set with sensor |
| Opseg diferencijalnog pritiska [bar] [Max] | 0.60 bar |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Probni pritisak [bar] | 16 bar |
| Product line | 03 |
| Radni pritisak [bar] [Max] | 10 bar |
| SCIP dosije br. | 4772c1e5-991a-4198-9a26-d5654ab6d5c1 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura razvoda [°C] [Max] | 120 °C |
| Tip proizvoda | RA-PL/PR |
| UL ocena | Out of scope |
| Veličina izlazne veze | R 1/2 |
| Veličina ulazne veze | G 3/4 A |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 1.496 Kilogram |
| Neto težina | 1.2 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420128337 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |