
TRV set, Blister pakovanje, RTR 2000, RTR-N, DN 15, Ugaoni
013G2153
RTR-N 15 A KOMPLET (VENTIL I SENZOR)
Ovaj proizvod se više ne proizvodi
Proizvod više nije dostupan za kupovinu, ali i dalje možete pronaći informacije o njemu, uključujući servisne priručnike, crteže itd.
013G2153
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Boja | Beli RAL 9016 |
| CE ocena | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimenzija ventila | DN 15 |
| Dizajn senzora | RTR 2000 |
| Grupa proizvoda | TRV set |
| Konstrukcija | Ugaoni |
| Material Description | RA-N 15 A set (valve and sensor) |
| Mediji senzora | Gas |
| Opis | RTR-N 15 A KOMPLET (VENTIL I SENZOR) |
| Product line | 03 |
| RLV tip | bez RLV |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Sadržaj kompleta | 2-elements |
| Sadrži baterije | No |
| Temperatura podešavanja senzora [°C] [Max] | 26 °C |
| Temperatura podešavanja senzora [°C] [Min] | 5 °C |
| Tip pakovanja | Blister pakovanje |
| Tip proizvoda | Gas + RTR-N |
| Tip veze sa ventilom | RA |
| UL ocena | No |
| Veličina izlazne veze | 28 mm |
| Veličina ulazne veze | 28 mm |
| Vrsta priključka | Standard |
| Vrsta senzora | Ugrađeni senzor |
| Vrsta ventila | RTR-N |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.412 Kilogram |
| Neto težina | 0.412 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420121628 |