
AVTQ
003L3026
AVTQ-MEMBR.GEH.
Ovaj proizvod se više ne proizvodi
Proizvod više nije dostupan za kupovinu, ali i dalje možete pronaći informacije o njemu, uključujući servisne priručnike, crteže itd.
003L3026
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Funkcija | Pogon protoka |
| Grupa proizvoda | Pogoni – temperatura |
| Material Description | AVTQ-MEMBR.GEH. |
| Opis | AVTQ-MEMBR.GEH. |
| Product line | 08 |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Sadrži baterije | No |
| Temperatura okoline [°C] [Max] | 70 °C |
| Temperatura okoline [°C] [Min] | 0 °C |
| Temperatura tokom transporta [°C] [Max] | 50 °C |
| Temperatura tokom transporta [°C] [Min] | -20 °C |
| Tip proizvoda | AVTQ |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.59 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Neto težina | 0.59 Kilogram |