
AFPA 2, PN 40, 0.3 bar - 1.5 bar, 160 cm²
003G5699
003G5699
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Alternativni medijum | Mešavina vode i glikola do 30% |
| Aplikacija | Daljinsko grejanje i hlađenje |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dozvoljeni medijumi | District heating/cooling circulation water |
| EU RoHS klauzula o izuzetosti | 6(c) |
| EU RoHS usaglašenost | Yes with exemptions |
| Funkcija | Regulator za otpuštanje dif. prit. |
| Grupa proizvoda | Pogoni – protok pod pritiskom |
| Klasa pritiska | PN 40 |
| Material Description | AFPA2 PN40 0,3-1,5 160cm2 yellow |
| Materijal membrane pogona | EPDM (obrtanje, ojačano vlaknima) |
| Materijal tela | Čelik, mat. br. 1.0345, pocinkovan |
| Nominalni pritisak [bar] | 40 bar |
| Ograničavanje protoka | Ne |
| pH medijuma [Max] | 10 |
| pH medijuma [Min] | 7 |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Podešavanje diferencijalnog pritiska [bar] [Max] | 1.50 bar |
| Podešavanje diferencijalnog pritiska [bar] [Min] | 0.30 bar |
| Prečnik [mm] [Max] | 125 mm |
| Prečnik [mm] [Min] | 65 mm |
| Product line | 08 |
| radni pritisak [bar] [Max] | 40 bar |
| Regulacija protoka | Ne |
| Regulator pritiska | Prestrujni ventil |
| RoHS usklađenost za Kinu | Yes with exemptions |
| Sadrži baterije | No |
| Temperatura medija [°C] [Max] | 150 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 2 °C |
| Tip proizvoda | AFPA 2 |
| Veličina pogona [cm2] | 160 cm² |
| Verzija montaže | Bypass |
| Vrsta podešavanja | Adjustable |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 16.49 Kilogram |
| Neto težina | 16.4 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 50.988 Liter |
| EAN/UPC | 5710104523590 |