
AFPA, PN 25, 0.1 bar - 0.6 bar, 250 cm², Žuti
003G1022
AFPA PB25 0,1-0,6 250cm2 žuto
003G1022
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Boja | Žuti |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS usaglašenost | Out of scope |
| Funkcija | Regulator za otpuštanje dif. prit. |
| Grupa proizvoda | Pogoni – protok pod pritiskom |
| Hod [mm] | 7.00 mm |
| Klasa pritiska | PN 25 |
| Material Description | AFPA PB25 0,1-0,6 250cm2 yellow |
| Naziv proizvoda iz SCIP dosijea | AFP/A/B |
| Nominalni pritisak [bar] | 25 bar |
| Ograničavanje protoka | Ne |
| Opis | AFPA PB25 0,1-0,6 250cm2 žuto |
| pH medijuma [Max] | 10 |
| pH medijuma [Min] | 7 |
| Podešavanje diferencijalnog pritiska [bar] [Max] | 0.60 bar |
| Podešavanje diferencijalnog pritiska [bar] [Min] | 0.10 bar |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Prečnik [mm] [Max] | 250 mm |
| Prečnik [mm] [Min] | 15 mm |
| Product line | 08 |
| radni pritisak [bar] [Max] | 25 bar |
| Regulacija protoka | Ne |
| Regulator pritiska | Prestrujni ventil |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| SCIP dosije br. | 1fc27f33-7222-414d-8ff1-81abdd587564 |
| Supstance sa REACH liste kandidata | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura medija [°C] [Max] | 150 °C |
| Tip proizvoda | AFPA |
| Veličina pogona [cm2] | 250 cm² |
| Verzija montaže | Bypass |
| Vrsta podešavanja | Adjustable |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 13.547 Kilogram |
| Neto težina | 12.463 Kilogram |
| Zapremina | 47.04 Liter |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421808368 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |