
Termostati, DEVIreg™ 233, Vrsta senzora: Pod
19112321
Vrsta ekrana: Bez ekrana
Ovaj proizvod se više ne proizvodi
Proizvod više nije dostupan za kupovinu, ali i dalje možete pronaći informacije o njemu, uključujući servisne priručnike, crteže itd.
Ako tražite sličan proizvod, možete da proverite druge opcije unutar iste vrste proizvoda posetom stranice vrste proizvoda.: Termostati
Preporučena zamena: 140F1170
19112321
Specifikacije proizvoda
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Floor heating |
| Boja | Beli RAL 9010 |
| CE ocena | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| DIN montaža | Ne |
| Dubina [mm] | 31 mm |
| Dubina pakovanja [mm] | 140 mm |
| Dvopolni prekidač | Ne |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS usaglašenost | Yes |
| Garancija [godina] | 2 |
| Grupa proizvoda | Termostati |
| Histereza (+/-) | 0.40 |
| Induktivno opterećenje | cos φ= 0.3 max 1A |
| IP klasa elementa | 41 |
| Kompanija sertifikovanja | CE |
| Maks. veličina kabla terminala [mm²] | 2 x 2.5 |
| Maksimalno omsko opterećenje [A] | 13 A |
| Material Description | Devireg 233,w.room sensor White front, b |
| Napon napajanja [V] AC | 230 V |
| Napon napajanja [V] AC [maks.] | 240 V |
| Napon napajanja [V] AC [min.] | 220 V |
| Odobrenje | CE |
| Opis | DEVIreg 233,sobni senzor, beli prednji deo |
| Opis proizvoda | DEVIreg™ 233 |
| Podešavanje skale | 0 - 6 |
| Potrošnja električne energije u režimu mirovanja [W] [Max] | 1.70 W |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 21 |
| Relejni prekidač | Jednopolni |
| RoHS usklađenost za Kinu | Out of scope |
| Sadrži baterije | No |
| Širina [mm] | 0.00 mm |
| Širina pakovanja [mm] | 95 mm |
| Stepen zagađenja | 2 |
| Tačka određivanja senzora [oma/°C] | 15kΩ / 25°C |
| Temperatura – soba [°C] [Max] | 45 °C |
| Temperatura – soba [°C] [Min] | 5 °C |
| Temperatura okoline [°C] [Max] | 40 °C |
| Temperatura okoline [°C] [Min] | 0 °C |
| Temperatura pri testu pritiskom kugle [°C] | 75 °C |
| Temperatura skladištenja [°C] [Max] | 65 °C |
| Temperatura skladištenja [°C] [Min] | -20 °C |
| Tip indikatora | LED |
| Tip proizvoda | DEVIreg™ 233 |
| Tip regulacije | Histereza |
| U okviru OEEO | Yes |
| UL ocena | No |
| UNSPSC KOD | 41112209 |
| Visina [mm] | 71 mm |
| Visina pakovanja [mm] | 85 mm |
| Vrsta ekrana | Bez ekrana |
| Vrsta senzora | Pod |
| Warranty type | 2-year product warranty |
| Zaštita od mraza [°C] | 5 °C |
Generalno Specifikacije
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Bruto težina | 0.202 Kilogram |
| Neto težina | 0.2 Kilogram |
Specifikacije | Vrednost |
|---|---|
| Zapremina | 1.131 Liter |
| EAN/UPC | 5703466168981 |