
Impulzne cevi, 10 mm, G 1/4, Nerjavno jeklo, Za vrsto izdelka: AFPQ4, DN 250
003G1406
Impulzne cevi za AFPQ4 PN40 250
003G1406
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dopusten medij | District heating/cooling circulation water |
| Material | Nerjavno jeklo |
| Material Description | Impulzne cevi AFPQ 4 PN40 DN250 |
| Nominalni tlak [bar] | 40 bar |
| Opis | Impulzne cevi za AFPQ4 PN40 250 |
| Premer [mm] | 10 mm |
| Primeren za ventil premera [mm] [Maks] | 250 mm |
| Primeren za ventil premera [mm] [Min] | 250 mm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Primeren za ventil pri tlaku [bar] [Maks] | 40 bar |
| Primeren za ventil pri tlaku [bar] [Min] | 40 bar |
| Product line | 08 |
| Skupina izdelkov | Dodatki – SAC |
| Velikost priključka | G 1/4 |
| Vrsta izdelka | Impulzne cevi |
| Vsebuje baterije | No |
| Za velikost ventila | DN 250 |
| Za vrsto izdelka | AFPQ4 |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.791 Kilogram |
| Neto masa | 0.791 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 3.146 Liter |
| EAN/UPC | 5702421813553 |