
Cevi FH, Fitingi, Kompresijski fiting, Velikost priključka: 3/4", Premer priključka 1. stran [mm]: 20, Premer priključka 2. stran [mm]: 0
013G4093
Alupex fiting G3/4" x 20 x 2,25/2,3 mm
013G4093
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Delovna temperatura [°C] [Maks] | 95.0 °C |
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 6 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS izjeme | 6(c) |
| EU RoHS izjeme | 7.3 |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | Fitting for 20x2,25/2,3 mm AluPex, G3/4 |
| Material | Medenina/nerjavno jeklo |
| Material Description | Fitting for 20x2,25/2,3 mm AluPex, G3/4 |
| Opis | Alupex fiting G3/4" x 20 x 2,25/2,3 mm |
| Oznaka izdelka | Yes |
| Premer priključka 1. stran [mm] | 20.0 mm |
| Premer priključka 2. stran [mm] | 0.0 mm |
| Premer priključka 3. stran [mm] | 0.0 mm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 34 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes with exemptions |
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Cevi FH |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | 9de7f904-9512-4f8a-af6c-08c9335b1260 |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 95 °C |
| Uporaba | Floor heating pipes |
| Velikost priključka | 3/4" |
| Vrsta izdelka | Fitingi |
| Vrste priključkov | Kompresijski fiting |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.072 Kilogram |
| Neto masa | 0.071 Kilogram |
| Volume | 0.024 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420100517 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |