
LENO MSV-BD PURE, DN 25, Notranji navoj
003Z9993
Vrsta izdelka: LENO MSV-BD PURE, DN 25, Notranji navoj, Ročno uravnoteženje
003Z9993
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Delovanje izpusta | Da |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Lead content | less than 0,1% |
| Material Description | MSV-BD PURE DN25 G1" |
| Material ohišja ventila | Ecobrass |
| Merilni priključki | Z merilnimi priključki |
| Nastavitvena skala | Da |
| Območje diferenčnega tlaka [bar] [Maks] | 2.50 bar |
| Opis | MSV-BD PURE DN25 G1" |
| Priključki | G 1" |
| Product line | 28 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skupina izdelkov | Ročno uravnoteženje |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Temperatura medija [°C] [Maks] | 120 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | -20 °C |
| Tlačna stopnja | PN 20 |
| Velikost ventila | DN 25 |
| Vrednosti kvs [m³/h] | 9.50 m³/h |
| Vrsta izdelka | LENO MSV-BD PURE |
| Vrsta pretoka | N/A |
| Vrste priključkov | Notranji navoj |
| Vsebuje baterije | No |
| Zaporna funkcija | Da |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 1.072 Kilogram |
| Neto masa | 0.985 Kilogram |
| Volume | 1.37 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162508732 |
| Proposition 65 | No significant risk |