
ECA 61
087B1141
ECA 61
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
087B1141
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Material Description | ECA 61 |
| Max. dĺžka kábla zbernice [m] | 50 m |
| Montážna verzia | Montáž na stenu |
| Osvedčenie | CE |
| Označenie CE | Yes |
| Popis | ECA 61, panel pre diaľk. ovl. |
| Product line | 08 |
| Produktová skupina | Príslušenstvo - elektronické regulátory |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Štandard schvaľovania | EMC - 89/336/EEC, 92/31/EEC, 93/68/EEC, EN 50081-1, EN 50082-1, 73/23/EEC, 93/68/EEC |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Teplota okolia [°C] [max.] | 40 °C |
| Teplota okolia [°C] [min.] | 0 °C |
| Teplota pri preprave [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota pri preprave [°C] [min.] | -40 °C |
| Teplota pri skladovaní [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota pri skladovaní [°C] [min.] | -40 °C |
| Typ výrobku | ECA 61 |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.246 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.2 Kilogram |
| Objem | 0.954 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421062180 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |