
Regulácia chladiaceho zariadenia (TXV), EKC 202B
084B8691
Funkcia: 3 výstupy, 2 teplotné snímače, digitálny vstup, Napájacie napätie [V] AC: 230, Typ komunikácie: Voliteľný typ komunikácie MODBUS; Voliteľná komunikácia LON,, Formát balenia: Priemyselný balík, Množstvo po formátoch balenia: 30
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
084B8691
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Dá sa vykonávať servis | Nie |
| Ďalšie informácie | bez pripojovacích konektorov |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Displej vpredu | ÁNO |
| Formát balenia | Priemyselný balík |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | 3 výstupy, 2 teplotné snímače, digitálny vstup |
| Identický produkt | 084B8522 |
| Iná dokumentácia RoHS | EAEU RoHS |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | DEL EKC 202B, Controller, Rusc, I-pack |
| Max. počet kompresorov | 1 pc |
| Max. počet odparovačov | 1 pc |
| Množstvo po formátoch balenia | 30 pc |
| Napájacie napätie [V] AC | 230 V |
| Názov výrobku | Regulácia chladiaceho zariadenia (TXV) |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Oblasť použitia | Regulácia chladenia |
| Osvedčenie | C-TICKCEEACIntertek Semco |
| Označenie CE | Yes |
| Príkon [VA] | 2.0 VA |
| Príslušenstvo k výrobku | Electron. control accessories |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Regulácia výparníka a okolitého priestoru |
| Špec. továrenské nastavenie | ÁNO |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Out of scope |
| Tepl. podpora snímača | NTC-M2020PTC 1000Pt 1000 |
| Trieda EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Typ komunikácie | Voliteľná komunikácia LON,Voliteľný typ komunikácie MODBUS |
| Typ regulátora | Chladenie Regulátor (Teplota) |
| Typ výrobku | EKC 202B |
| V rozsahu WEEE | Yes |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.214 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.195 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.472 Liter |
| EAN/UPC | 5702428407540 |