
Príslušenstvo pre elektronické ovládacie prvky, EKC 102; EKC 204; EKC 202
084B8567
Použité pre produkt: EKC 102; EKC 204; EKC 202, Formát balenia: Multi balenie, Množstvo po formátoch balenia: 30
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
084B8567
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balenia | Multi balenie |
| Funkcia | Kľúč na kopírovanie pre EKC 102/202/204 |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | DEL EKA 182A, Copying Key, EKC-EKC |
| Množstvo po formátoch balenia | 30 pc |
| Názov výrobku | Programovací kľúč |
| Obsah batérie | No |
| Osvedčenie | CECMIM |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Označenie CE | Yes |
| Použité pre produkt | EKC 102EKC 202EKC 204 |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Príslušenstvo pre elektronické ovládacie prvky |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Trieda EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Typ výrobku | Príslušenstvo |
| Typové označenie | EKA 182A |
| V rozsahu WEEE | Yes |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.022 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.011 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.146 Liter |
| EAN/UPC | 5702428083812 |