
Regulátor s puzdrom/regulátor priestoru (EEV), AK-CC 460
084B8016
Funkcia: Štandardné, Napájacie napätie [V] AC: 230, Typ komunikácie: Voliteľný typ komunikácie MODBUS; MODBUS; Voliteľný typ komunikácie DANBUSS; Voliteľná komunikácia LON, Formát balenia: Multi balenie, Množstvo po formátoch balenia: 10
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
Odporúčaná výmena: 084B4058
084B8016
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Analógové výstupy (AO) [ks] | 1 pc |
| Dá sa vykonávať servis | Nie |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitálne vstupy (DI) [ks] | 2 pc |
| Displej – možnosť | EKA 163AEKA 163BEKA 164A |
| Displej vpredu | ÁNO |
| Formát balenia | Multi balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | Štandardné |
| Iná dokumentácia RoHS | EAEU RoHS |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | DEL AK-CC 460, Semi Plug-in Contr. 230V |
| Max. počet kompresorov | 2 pc |
| Max. počet odparovačov | 1 pc |
| Množstvo po formátoch balenia | 10 pc |
| Napájacie napätie [V] AC | 230 V |
| Názov výrobku | Regulátor s puzdrom/regulátor priestoru (EEV) |
| Oblasť použitia | Regulácia teploty |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Osvedčenie | C-TICKCECMIMIntertek SemcoLLC CDC TYSK |
| Označenie CE | Yes |
| Počet vstupov snímača | 5 pc |
| Príkon [VA] | 5.0 VA |
| Pripoj. snímača | Skrutková svorka |
| Príslušenstvo k výrobku | Electron. control accessories |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Regulácia výparníka a okolitého priestoru |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Out of scope |
| Trieda EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Typ komunikácie | MODBUSVoliteľný typ komunikácie DANBUSSVoliteľná komunikácia LONVoliteľný typ komunikácie MODBUS |
| Typ regulátora | Čiastočne zásuvný regulátor (tepl.) |
| Typ výrobku | AK-CC 460 |
| V rozsahu WEEE | Yes |
| Výstupné napätie [V] AC | 230 V |
| Zariadenie | Skrutkové svorky |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.661 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.53 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 1.973 Liter |
| EAN/UPC | 5702428975360 |