
Regulátor s puzdrom/regulátor priestoru (TXV), AK-CC55 Water Loop
084B4058
Typ komunikácie: MODBUS, Formát balenia: Multi balenie, Množstvo po formátoch balenia: 10
084B4058
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Analógové vstupy (AI) [ks] | 5 pc |
| Analógové výstupy (AO) [ks] | 1 pc |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitálne vstupy (DI) [ks] | 1 pc |
| Digitálne výstupy (DO) [ks] | 5 pc |
| Displej – možnosť | AK-UI55 |
| Displej vpredu | Nie |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | 6(c)7(a)7(c)-I |
| EPD k dispozícii | Yes |
| Formát balenia | Multi balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | 5 Relays, Semi/ Plug-in |
| Identický produkt | 084B4158 |
| Iná dokumentácia RoHS | EAEU RoHS |
| InspectionText | |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead monoxide (PbO, CAS no. 1317-36-8)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)Bis(ALPHA,ALPHA-dimethylbenzyl) peroxide (CAS no. 80-43-3)Orange lead (lead tetroxide) (CAS no. 1314-41-6)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7) |
| Material Description | AK-CC55 Water Loop Contr. S/M-pack. |
| Max. počet kompresorov | 2 pc |
| Max. počet odparovačov | 1 pc |
| Množstvo po formátoch balenia | 10 pc |
| Napájacie napätie [V] AC | 230 V |
| Názov výrobku | Regulátor s puzdrom/regulátor priestoru (TXV) |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Oblasť použitia | Regulácia chladenia |
| Obsah batérie | No |
| Osvedčenie | CECMIMEACRCMUAcURus |
| Označenie CE | Yes |
| Príkon [VA] | 5.0 VA |
| Pripoj. snímača | Skrutkové svorky |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Regulácia výparníka a okolitého priestoru |
| Schválenie UL | Yes |
| SCIP dokumentácia č. | c43067a3-9294-49f8-9584-9828ad0e9778 |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | Case controller |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes with exemptions |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Tepl. podpora snímača | NTC 5000NTC10000PTC 1000Pt 1000 |
| Trieda EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Typ komunikácie | MODBUS |
| Typ regulátora | Case Contr. Water Loop |
| Typ výrobku | AK-CC55 Water Loop |
| V rozsahu WEEE | Yes |
| Vlastnosti výrobku | Additional thermostat alarmSpráva alarmovVýstup alarmuZbernicová komunikáciaBezpečnosť kompresoraMonitorovanie chýb kondenzátoraCoordinated defrost SMCoordinated defrost hardwiredPostup odmrazovaniaManuálna prevádzkaZastavenie v nociOvládanie čerpadlaRýchle nastavenieHodiny reálneho časuMožnosť diaľkovo ovládaného displejaS3 – Vratný vzduchS4 – Vypúšťaný vzduchS5 – Ukončenie odmrazovaniaRelé SPDTServisný režimThermostat functionWeighted sensor |
| Zabudovaná komunikácia | MODBUS |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.402 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.23 Kilogram |
| Objem | 2.003 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162507995 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |