
Regulátor s puzdrom/regulátor priestoru (EEV), AK-CC55 Single Coil
084B4082
Funkcia: AKV, Pe, 5 relé, Vlastnosti výrobku: Regulácia vstrekovania S2; v súlade s CO2; Pe signál, Typ komunikácie: MODBUS; Voliteľná komunikácia LON, Formát balenia: Jednodielne balenie, Množstvo po formátoch balenia: 1
084B4082
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Analógové vstupy (AI) [ks] | 6 pc |
| Analógové výstupy (AO) [ks] | 1 pc |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitálne vstupy (DI) [ks] | 3 pc |
| Digitálne výstupy (DO) [ks] | 6 pc |
| Displej vpredu | Nie |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | 6(c)7(a)7(c)-I |
| EPD k dispozícii | Yes |
| Formát balenia | Jednodielne balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | AKV, Pe, 5 relé |
| Identický produkt | 084B4182 |
| Iná dokumentácia RoHS | EAEU RoHS |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead monoxide (PbO, CAS no. 1317-36-8)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)Bis(ALPHA,ALPHA-dimethylbenzyl) peroxide (CAS no. 80-43-3)Orange lead (lead tetroxide) (CAS no. 1314-41-6)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7) |
| Material Description | AK-CC55 Single Coil Case Contr. SP |
| Max. počet odparovačov | 1 pc |
| Množstvo po formátoch balenia | 1 pc |
| Možnosť komunikačnej karty | LON RS485 |
| Napájacie napätie [V] AC [Max] | 230 V |
| Napájacie napätie [V] AC [Min] | 115 V |
| Názov výrobku | Regulátor s puzdrom/regulátor priestoru (EEV) |
| Oblasť použitia | Regulácia chladenia |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Obsah batérie | No |
| Osvedčenie | C-TICKCE |
| Označenie CE | Yes |
| Príkon [VA] | 5.0 VA |
| Pripoj. snímača | Skrutkové svorky |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Regulácia výparníka a okolitého priestoru |
| SCIP dokumentácia č. | c43067a3-9294-49f8-9584-9828ad0e9778 |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | Case controller |
| Stlačte. Podpora prevodníka | METRICKÝ POMER |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Tepl. podpora snímača | NTC 5000PTC 1000Pt 1000 |
| Trieda EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Typ komunikácie | MODBUSVoliteľná komunikácia LON |
| Typ regulátora | Regulátor s puzdrom Jedna cievka |
| Typ výrobku | AK-CC55 Single Coil |
| Typ výstupu ventilu | AKV |
| V rozsahu WEEE | Yes |
| Vlastnosti výrobku | v súlade s CO2Pe signálRegulácia vstrekovania S2 |
| Zabudovaná komunikácia | MODBUS |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 490 Gram |
| Hmotnosť bez obalu | 325 Gram |
| Objem | 1.977 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428523622 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |