
Brána, AKA 242
084B2264
Typ regulátora: Servisná brána, Ďalšie informácie: 9-12VA.C./D.C.
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
084B2264
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Ďalšie informácie | 9-12VA.C./D.C. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balenia | Multi balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | Vykonávanie servisu |
| Jazyk výrobku | Angličtina |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | AKA 242, SERVICEGATEWAY |
| Množstvo po formátoch balenia | 18 pc |
| Napájacie napätie [V] AC | 12 V |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Napájacie napätie [V] DC | 12 V |
| Názov výrobku | Brána |
| Oblasť použitia | Dátová komunikácia |
| Príkon [W] | 2.5 W |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Príslušenstvo pre elektronické ovládacie prvky |
| Typ komunikácie | DANBUSS |
| Typ regulátora | Servisná brána |
| Typ výrobku | AKA 242 |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.347 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.3 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 1.112 Liter |
| EAN/UPC | 5702428407489 |