
Regulátor chladiarne, AK-RC113
080Z3227
Funkcia: Správa chladných miestností, Napájacie napätie [V] AC: 400, Formát balenia: Jednodielne balenie, Množstvo po formátoch balenia: 1
080Z3227
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Ďalšie informácie | Rozsah prúdu 5 kW/14 - 20 A |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Displej vpredu | ÁNO |
| Formát balenia | Jednodielne balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | Správa chladných miestností |
| Iná dokumentácia RoHS | EAEU RoHS |
| Klasifikácia IP krytia | IP65 |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | AK-RC 113,Optyma room Contr,7.5HP,3phase |
| Max. počet kompresorov | 1 pc |
| Množstvo po formátoch balenia | 1 pc |
| Napájacie napätie [V] AC | 400 V |
| Názov výrobku | Regulátor chladiarne |
| Oblasť použitia | Kondenzačná jednotka |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Obsah batérie | No |
| Osvedčenie | CE |
| Označenie CE | Yes |
| Príkon [VA] | 10.0 VA |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Regulácia výparníka a okolitého priestoru |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes |
| Trieda EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Typ komunikácie | RS485 Modbus |
| Typ regulátora | Optyma Control. 3 fázy (7,5 HP) |
| Typ výrobku | AK-RC113 |
| Typ výstupu ventilu | (TXV) |
| V rozsahu WEEE | Yes |
| Zariadenie | Vrátane 2 snímačov |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 7.95 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 7.3 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 24.288 Liter |
| EAN/UPC | 5702428669115 |