
Regulátor chladiarne, AK-RC111
080Z3220
Funkcia: Správa chladných miestností, Napájacie napätie [V] AC: 230, Formát balenia: Jednodielne balenie, Množstvo po formátoch balenia: 1
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
080Z3220
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Displej vpredu | ÁNO |
| Formát balenia | Jednodielne balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | Správa chladných miestností |
| Iná dokumentácia RoHS | EAEU RoHS |
| Klasifikácia IP krytia | IP65 |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | AK-RC 111,Optyma room Contr.,2HP,1 phase |
| Max. počet kompresorov | 1 pc |
| Množstvo po formátoch balenia | 1 pc |
| Napájacie napätie [V] AC | 230 V |
| Názov výrobku | Regulátor chladiarne |
| Oblasť použitia | Kondenzačná jednotka |
| Obsah batérie | No |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Osvedčenie | CE |
| Označenie CE | Yes |
| Príkon [VA] | 7.0 VA |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Regulácia výparníka a okolitého priestoru |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes |
| Trieda EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Typ komunikácie | RS485 Modbus |
| Typ regulátora | Optyma Control. 1 fáza (2 HP) |
| Typ výrobku | AK-RC111 |
| Typ výstupu ventilu | (TXV) |
| V rozsahu WEEE | Yes |
| Zariadenie | Vrátane 2 snímačov |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 1.706 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 1.31 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 8.072 Liter |
| EAN/UPC | 5702428669078 |