
Snímač na detekciu plynov, DGS
080Z2800
Typ snímača 1: Infračervený, Rozsah chlad. [ppm] snímač 1: 0 - 20000
080Z2800
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Chladivá | R744 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dolné limity alarmu [ppm], snímač 1 | 5000 ppm |
| Formát balenia | Jednodielne balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Horné limity alarmu [ppm], snímač 1 | 5000 ppm |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | Gas Sensor - DGS-IR CO2 |
| Množstvo po formátoch balenia | 1 pc |
| Napájacie napätie [V] AC [Max] | 27 V |
| Napájacie napätie [V] AC [Min] | 21 V |
| Napájacie napätie [V] DC [max.] | 29.00 V |
| Napájacie napätie [V] DC [min.] | 19.00 V |
| Názov výrobku | Snímač na detekciu plynov |
| Obsah batérie | No |
| Obsah PFAS [Áno/Nie] | No |
| Oddelenie | 25 |
| Oneskorenie odozvy [s] | 0 s |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Snímače |
| Relatívna vlhkosť (RH) [%] [Max] | 90 % RH |
| Relatívna vlhkosť (RH) [%] [Min] | 15 % RH |
| Rozsah chlad. [ppm] snímač 1 [Max] | 20000 ppm |
| Rozsah chlad. [ppm] snímač 1 [Min] | 0 ppm |
| Spotreba energie [A] | 0.25 A |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes |
| Teplotný rozsah [°C] [max.] | 50 °C |
| Teplotný rozsah [°C] [min.] | -35 °C |
| Teplotný rozsah [°F] [Max] | 122 °F |
| Teplotný rozsah [°F] [Min] | -31 °F |
| Typ snímača 1 | Infračervený |
| Typ výrobku | DGS |
| Verzia snímača na detekciu plynov | R744 |
| Zahrnuté súčasti | Káblové priechodkyKalibračný cert. |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.348 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.253 Kilogram |
| Objem | 1.24 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428557139 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |