
Príslušenstvo pre elektronické ovládacie prvky
080Z0058
Formát balenia: Jednodielne balenie, Množstvo po formátoch balenia: 1
080Z0058
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Ďalšie informácie | Veľkosť: 36 x 90 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balenia | Jednodielne balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | Power supply, 24V DC, 1.3 Amp |
| Material Description | AK-PS 130 STEP3 Accessory Power Supply |
| Množstvo po formátoch balenia | 1 pc |
| Napájacie napätie [V] AC [Max] | 240 V |
| Napájacie napätie [V] AC [Min] | 100 V |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Názov výrobku | Napájanie |
| Obsah batérie | No |
| Použité pre produkt | Power Supply |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Príslušenstvo pre elektronické ovládacie prvky |
| Trieda EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Typ výrobku | Príslušenstvo |
| Typové označenie | AK-PS 130 |
| V rozsahu WEEE | Yes |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.172 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.13 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.548 Liter |
| EAN/UPC | 5715162794760 |