
Príslušenstvo pre elektronické ovládacie prvky
080N0331
Formát balenia: Priemyselný balík, Množstvo po formátoch balenia: 100
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
080N0331
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dĺžka kábla [m] | 4.000 m |
| Formát balenia | Priemyselný balík |
| Funkcia | EET, Com. cable for Octo |
| Konektor koncoviek | SINGLE ROW 6P JST PHR-6 |
| Material Description | DEL Com.cable for Octo,4m, IP |
| Množstvo po formátoch balenia | 100 pc |
| Názov výrobku | Kábel |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Obsah batérie | No |
| Použité pre produkt | EETa |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Príslušenstvo pre elektronické ovládacie prvky |
| Trieda EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Typ výrobku | Príslušenstvo |
| V rozsahu WEEE | Yes |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.09 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.081 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.023 Liter |
| EAN/UPC | 5715162486467 |