
Príslušenstvo pre elektronické ovládacie prvky
080G3371
Formát balenia: Priemyselný balík, Množstvo po formátoch balenia: 42
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
080G3371
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Ďalšie informácie | 4,7K +/-20 % odpor |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dĺžka kábla [m] | 1.000 m |
| Formát balenia | Priemyselný balík |
| Funkcia | Vodič RSP 01 |
| Konektor koncoviek | 3-pólový okrajový konektor RAST2.5 |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | DEL-RSP 01, wire - 1000mm, Global |
| Množstvo po formátoch balenia | 42 pc |
| Napájacie napätie [V] AC | 5 V |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Napájacie napätie [V] DC | 5.00 V |
| Názov výrobku | Vreteno |
| Osvedčenie | CECQCcURus |
| Označenie CE | Yes |
| Použité pre produkt | ERC Controllers |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Príslušenstvo pre elektronické ovládacie prvky |
| Schválenie UL | Yes |
| Typ výrobku | Príslušenstvo |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.066 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.066 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.243 Liter |
| EAN/UPC | 5702428441445 |