
Displej, RDI 107A
080G3245
DEL RDI 107A RED LED, CFF, BUZ
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
080G3245
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Analógové vstupy (AI) [ks] | 2 pc |
| Dá sa vykonávať servis | Nie |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitálne vstupy (DI) [ks] | 1 pc |
| Digitálne výstupy (DO) [ks] | 1 pc |
| Display colour | Red |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | 7(c)-I7(a) |
| Formát balenia | Priemyselný balík |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2) |
| Material Description | DEL RDI 107A RED LED, CFF, BUZ |
| Množstvo po formátoch balenia | 54 pc |
| Napájacie napätie [V] DC | 12 V |
| Názov výrobku | Displej |
| Oblasť použitia | Komerčné chladničky/mrazničky |
| Obsah batérie | No |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Osvedčenie | CECQCEACENECLLC CDC TYSKNSFcURus |
| Označenie CE | Yes |
| Príslušenstvo k výrobku | Electron. control accessories |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Regulátory teploty |
| Schválenie UL | Yes |
| SCIP dokumentácia č. | b3e6142d-9418-4c9b-88c3-08b6cc17bfa0 |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | RDI 107A |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Trieda EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Typ regulátora | Komerčné chladenie |
| Typ výrobku | RDI 107A |
| V rozsahu WEEE | Yes |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.085 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.079 Kilogram |
| Objem | 0.383 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428470674 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |