
Elektronické ovládanie chladničky, ERC 102C
080G3118
Digitálne vstupy (DI) [ks]: 1, Napájacie napätie [V] AC: 100 - 240, Formát balenia: Jednodielne balenie, Množstvo po formátoch balenia: 1
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
Odporúčaná výmena: 080G3495
080G3118
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Analógové vstupy (AI) [ks] | 3 pc |
| Dá sa vykonávať servis | Nie |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitálne vstupy (DI) [ks] | 1 pc |
| Digitálne výstupy (DO) [ks] | 3 pc |
| Display colour | Blue |
| Formát balenia | Jednodielne balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Material Description | DEL ERC 102C, Blue LED, GDM, Kit LAM. |
| Množstvo po formátoch balenia | 1 pc |
| Napájacie napätie [V] AC [Max] | 240 V |
| Napájacie napätie [V] AC [Min] | 100 V |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Názov výrobku | Elektronické ovládanie chladničky |
| Oblasť použitia | Obchodovanie so sklenými dverami |
| Osvedčenie | CECQCEACENECLLC CDC TYSKNSFcURus |
| Označenie CE | Yes |
| Príslušenstvo k výrobku | Electron. control accessories |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Regulátory teploty |
| Schválenie UL | Yes |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Typ regulátora | Komerčné chladenie |
| Typ výrobku | ERC 102C |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.129 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.114 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.417 Liter |
| EAN/UPC | 5702428902335 |