
Regulátor kapacity, AK-PC 651
080G0312
Funkcia: 1 Sanie a 1 Kondenzátor, Digitálne vstupy (DI) [ks]: 18, Napájacie napätie [V] AC: 110 - 230, Typ komunikácie: MODBUS, Formát balenia: Multi balenie, Množstvo po formátoch balenia: 8
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
Odporúčaná výmena: 080G0336
080G0312
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| 1 Hmotnosť primárnej batérie kg | 0.003 |
| 1 SÚČTOVÁ hmotnosť primárnej batérie kg | 0.003 |
| Analógové vstupy (AI) [ks] | 10 pc |
| Analógové výstupy (AO) [ks] | 4 pc |
| Dá sa vykonávať servis | Nie |
| Ďalšie informácie | Relé 5,6 typ v pevnej fáze |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitálne vstupy (DI) [ks] | 18 pc |
| Digitálne výstupy (DO) [ks] | 15 pc |
| Displej – možnosť | Vpredu Možnosť: MMIGRS2 |
| Displej vpredu | ÁNO |
| Formát balenia | Multi balenie |
| Funkcia | 1 Sanie a 1 Kondenzátor |
| Iná dokumentácia RoHS | EAEU RoHS |
| Jazyk výrobku | ChorvátčinaČeštinaDánčinaHolandčinaAngličtinaFrancúzštinaNemčinaMaďarčinaTaliančinaPoľštinaPortugalčinaRumunskoRuštinaSrbčinaŠpanielčinaTurečtina |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | No |
| Material Description | DEL AK-PC 651, Control 230V LCD 2SSR |
| Max. počet kompresorov | 10 pc |
| Množstvo po formátoch balenia | 8 pc |
| Montážna metóda | koľajnica DIN |
| Napájacie napätie [V] AC [Max] | 230 V |
| Napájacie napätie [V] AC [Min] | 110 V |
| Názov výrobku | Regulátor kapacity |
| Oblasť použitia | Regulácia výkonu |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Obsah batérie | Yes |
| Obsah PFAS [Áno/Nie] | No |
| Oddelenie | 25 |
| Osvedčenie | CECMIMEACGOST R |
| Označenie CE | Yes |
| Počet batérií | 1 |
| Príkon [W] | 12.0 W |
| Príslušenstvo k výrobku | Electron. control accessories |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Regulácia kompresora/kondenzátora |
| Regulácia kapacity ventilátora | Krok/Rýchlosť |
| Režim regulácie ventilátora | PI |
| Režim regulácie výkonu | PI |
| Režimvýkonu kompresora | Krok/rýchlosť/PWM |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Out of scope |
| Typ alebo názov batérie | Lithium coin cell (CR1620) |
| Typ komunikácie | MODBUS |
| Typ regulácie kondenzátora | Tlak/Teplota |
| Typ výrobku | AK-PC 651 |
| Vlastnosti výrobku | BzučiakBezpečnosť kompresoraBezpečnosť teploty vypúšťaného plynuBezpečnosť ventilátoraTlak plavákového kondenzátoraFunkcia obnovenia teplaBezpečnosť vysokého tlakuzabudovaný LCD displejNúdzové vypínanie neprioritných obvodovBezpečnosť nízkeho tlakuNočná optimalizáciaOptimalizácia P0Hodiny reálneho časuBezpečnosť teploty nasávaných plynov |
| Vstup regulácie výkonu | Tlak/Teplota |
| Zariadenie | Vrátane konektorov |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 1.199 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 1.046 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 4.991 Liter |
| EAN/UPC | 5702428882705 |