
Regulátor kapacity, AK-PC 651A
080G0336
Funkcia: 1 Sanie a 1 Kondenzátor, Digitálne vstupy (DI) [ks]: 22, Napájacie napätie [V] AC: 24 - 230, Typ komunikácie: MODBUS, Formát balenia: Multi balenie, Množstvo po formátoch balenia: 8
080G0336
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Analógové vstupy (AI) [ks] | 16 pc |
| Analógové výstupy (AO) [ks] | 6 pc |
| Bzučiak | Nie |
| China RoHS exemption clause | 7.38.18.3.1 |
| Dá sa vykonávať servis | Nie |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitálne vstupy (DI) [ks] | 22 pc |
| Digitálne výstupy (DO) [ks] | 20 pc |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | 6(c)7(a)7(c)-I |
| Formát balenia | Multi balenie |
| Frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcia | 1 Sanie a 1 Kondenzátor |
| Hodiny reálneho času | ÁNO |
| Jazyk výrobku | ChorvátčinaČeštinaDánčinaHolandčinaAngličtinaFrancúzštinaNemčinaMaďarčinaTaliančinaPoľštinaPortugalčinaRumunskoRuštinaSrbčinaŠpanielčinaTurečtina |
| Klasifikácia IP krytia | IP40 |
| Kódové č. súpravy konektora | 080G0404 |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead monoxide (PbO, CAS no. 1317-36-8)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)Orange lead (lead tetroxide) (CAS no. 1314-41-6)Diboron trioxide (B2O3, CAS no. 1303-86-2)1, 2-dimethoxyethane, ethylene glycol dimethyl ether (EGDME) (CAS no. 110-71-4)2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| Material Description | AK-PC 651A Control 230V LCD 2SSR RS485 S |
| Množstvo po formátoch balenia | 8 pc |
| Montážna metóda | koľajnica DIN |
| Napájacie napätie [V] AC [Max] | 230 V |
| Napájacie napätie [V] AC [Min] | 24 V |
| Napájacie napätie [V] DC [max.] | 230.00 V |
| Napájacie napätie [V] DC [min.] | 40.00 V |
| Názov výrobku | Regulátor kapacity |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Oblasť použitia | Regulácia výkonu |
| Obsah batérie | No |
| Osvedčenie | CEEACUAuznávané podľa UL |
| Označenie CE | Yes |
| Príkon [W] | 15.0 W |
| Príslušenstvo k výrobku | Electron. control accessories |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Regulácia kompresora/kondenzátora |
| Regulácia kapacity ventilátora | Krok/Rýchlosť |
| Režim regulácie ventilátora | PI |
| Režim regulácie výkonu | PI |
| Režimvýkonu kompresora | Krok/rýchlosť/PWM |
| Schválenie UL | Yes |
| SCIP dokumentácia č. | 199e3317-c1b9-4d48-94a0-45825c46791f |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | AK-PC-7XX-651A-351 |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Yes with exemptions |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Typ displeja | LCD |
| Typ komunikácie | MODBUS |
| Typ regulácie kondenzátora | Tlak/Teplota |
| Typ výrobku | AK-PC 651A |
| Typové označenie | AK-PC 651A |
| Vlastnosti výrobku | BzučiakBezpečnosť kompresoraBezpečnosť teploty vypúšťaného plynuBezpečnosť ventilátoraTlak plavákového kondenzátoraFunkcia obnovenia teplaBezpečnosť vysokého tlakuzabudovaný LCD displejNúdzové vypínanie neprioritných obvodovBezpečnosť nízkeho tlakuNočná optimalizáciaOptimalizácia P0Hodiny reálneho časuBezpečnosť teploty nasávaných plynov |
| Vstup regulácie výkonu | Tlak/Teplota |
| Zahrnutá súprava konektora | ÁNO |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 1.057 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.8 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 4.945 Liter |
| EAN/UPC | 5715162508541 |