
Regulácia elektronického termostatu, ETC 1H3
077F1394
Funkcia: Štandardný termostat, Napájacie napätie [V] AC: 120, Formát balenia: Priemyselný balík, Množstvo po formátoch balenia: 120
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
Odporúčaná výmena: 080N0015
077F1394
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Dá sa vykonávať servis | Nie |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Doložka o výnimke RoHS EÚ | 7(c)-I7(a) |
| Formát balenia | Priemyselný balík |
| Frekvencia [Hz] | 60 Hz |
| Funkcia | Štandardný termostat |
| Iná dokumentácia RoHS | EAEU RoHS |
| Látky zo zoznamu kandidátskych látok podľa normy REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Material Description | DEL ETC 1H3 El.Thermostat,120V Std.Sampl |
| Menovité hodnoty hlavného relé | LRA96 FLA16 |
| Menovité hodnoty pomocných kontaktov | FLA5 (MK4,MK6) |
| Min. čas vypnutia [s] | 300 s |
| Min. čas zapnutia [s] | 300 s |
| Množstvo po formátoch balenia | 120 pc |
| Napájacie napätie [V] AC | 120 V |
| Nastavenie tepl. | Knob |
| Názov výrobku | Regulácia elektronického termostatu |
| Obsah PFAS [Áno/Nie] | No |
| Oddelenie | 25 |
| Osvedčenie | CECQCEACENECLLC CDC TYSKNSFcURus |
| Označenie CE | Yes |
| Počet svoriek [ks] | 6 pc |
| Pomocné kontakty, NO [ks] | 2 pc |
| Povrchová úprava | DOSKA PLOŠNÝCH SPOJOV S POVRCHOVOU ÚPRAVOU |
| Príslušenstvo k výrobku | Electron. control accessories |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produktová skupina | Regulátory teploty |
| Rozdiel chladu [°C] | 1.0 °C |
| Rozdiel chladu [°F] | 33.8 °F |
| Rozdiel tepla [°C] | 1.0 °C |
| Rozdiel tepla [°F] | 33.8 °F |
| Schválenie UL | Yes |
| SCIP dokumentácia č. | 4f1b5855-13f1-4bd1-94f4-60b28ef56617 |
| SCIP dokumentácia názov výrobku | ETC 1H |
| Studené vypnutie [°C] | 0.0 °C |
| Studené vypnutie [°F] | 32.0 °F |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes with exemptions |
| Teplé vypnutie [°C] | 10.0 °C |
| Teplé vypnutie [°F] | 50.0 °F |
| Teplota odmraz. [°C] | 5.00 °C |
| Teplota odmraz. [°F] | 41.00 °F |
| Trieda EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Typ odmrazovania | METÓDA 2 |
| Typ snímača odmrazovania | 077F8750 - 8768077F8780 - 8798 |
| Typ tepl. snímača | 077F8751 - 8769 |
| Typ výrobku | ETC 1H3 |
| V rozsahu WEEE | Yes |
| Veľkosť plochého terminálu [mm] | 6,3 x 0,8 mm tab |
| Vreteno | S FUNKCIOU ZASTAVENIA |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 0.07 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 0.055 Kilogram |
| Objem | 0.197 Liter |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428434997 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |