
Vykurovacie rohože, ECsnow 250T, 250 W/m², 8.00 m², Napájacie napätie [V] AC: 400
088L6485
Typ kábla: Dvojitý vodič, Šírka podložky [m]: 0.8, Dĺžka podložky [m]: 10.6
Tento produkt sa už nevyrába.
Výrobok už nie je možné zakúpiť, ale stále o ňom nájdete informácie vrátane servisných príručiek, výkresov atď.
Ak hľadáte podobný produkt, môžete si pozrieť ďalšie možnosti v rámci rovnakého typu produktu na stránke typu produktu.: ECsnow
Odporúčaná výmena: 83902059
088L6485
Špecifikácie produktu
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Deformačná pevnosť [N] | >1500 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dĺžka podložky [m] | 10.60 m |
| Dĺžka studeného vedenia [m] | 10.0 m |
| Farba vonkajšieho plášťa | Čierna |
| Hĺbka obalu [mm] | 180 mm |
| Hrúbka [mm] | 7.00 mm |
| Izolácia vodiča | FEP |
| Material Description | ECsnow 250T 8m² 400V 1890W |
| Množstvo vodičov studeného vedenia | 3 |
| Mriežka kábla | Medené opletenie |
| Napájacie napätie [V] AC | 400 V |
| Nastavené príslušenstvo | No |
| Neobsahuje olovo | Áno |
| Obsah batérie | No |
| Odpor kábla [Ohm] | 84.6000 Ohm |
| Osvedčenie | CE |
| Označenie CE | Yes |
| Pevnosť v ťahu [N] | >300 N |
| Plocha pokrytia [m²] | 8.00 m² |
| Počet studených vedení | 1 |
| Popis | ECsnow 250T 8m² 400V 1890W |
| Použitie | Ground ice and snow meltingRoof frost protection |
| Prevádzková teplota [°C] [max.] | 60 °C |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Priemer kábla [mm] | 7.0 mm |
| Princíp vykurovania | Sériové rezistívne |
| Product line | 21 |
| Produktová skupina | Vykurovacie rohože |
| S ochranou proti UV | Áno |
| Schválenie UL | No |
| Šírka obalu [mm] | 180 mm |
| Šírka podložky [m] | 0.8 m |
| Spomaľovač horenia | Áno |
| Studené vedenie | Nie |
| Súlad s čínskou smernicou RoHS | Out of scope |
| Súlad s RoHS EÚ | Yes |
| Teplota inštalácie [°C] [min.] | -5 °C |
| Teplota mimo prevádzky [°C] [max.] | 90 °C |
| Trieda IP prvku | IPX7 |
| Typ kábla | Dvojitý vodič |
| Typ studeného vedenia | DTCL |
| Typ výrobku | ECsnow 250T |
| Veľkosť studeného vedenia [mm²] | 1.5 mm² |
| Vonkajší plášť | PVC |
| Výkon podložky [W/m²] | 250 W/m² |
| Vykurovací výkon [W] | 1890 W |
| Výška obalu [mm] | 680 mm |
| Záruka [rok] | 20 |
Všeobecný popis
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnosť s obalom | 5.94 Kilogram |
| Hmotnosť bez obalu | 5.881 Kilogram |
Špecifické vybavenie | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 28 Liter |
| EAN/UPC | 5703466248010 |