
AFT 17, 20 °C - 90 °C, 500 mm, 5 m
065-4401
AFT17 PN40 20-90/5m Senzor spirală
065-4401
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Amplificare Ks | 0.80 |
| Baterie inclusă | No |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conexiune senzor | R 1 Filet exterior conic cf. DIN 2999 |
| Conformitate cu RoHS China | Yes with exemptions |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Constanta de timp [s] | 20 " |
| Denumire produs dosar SCIP | Selfacting Thermostats - AFT |
| Descriere | AFT17 PN40 20-90/5m Senzor spirală |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diametru senzor temperatură [mm] | 30.0 mm |
| Funcție | Regulator de temperatură |
| Grupă de produse | Servomotoare - Temperatură |
| Interval setări temp. [°C] [Max] | 90 °C |
| Interval setări temp. [°C] [Min] | 20 °C |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Lungime senzor temperatură [mm] | 500 mm |
| Lungime tub capilar [m] | 5.0 m |
| Material Description | AFT 17 20 - 90 |
| Material senzori de temperatură | Material Cupru No 2.0090 |
| Material tub de impuls | Material Cupru No 2.0090 |
| Nr. dosar SCIP | ed87ec22-a47b-4139-aab5-e30be62a5a68 |
| Product line | 08 |
| Standard de aprobare | DIN EN 14597:2005-12 TR(TW)76107 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura ambiantă [°C] [Max] | 70 °C |
| Temperatura ambiantă [°C] [Min] | 0 °C |
| Temperatura de transport [°C] [Max] | 50 °C |
| Temperatura de transport [°C] [Min] | -20 °C |
| Tip produs | AFT 17 |
| Versiunea de montaj | liber |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 5.14 Kilogram |
| Greutate netă | 3.953 Kilogram |
| Volume | 34.32 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421808047 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |