
AFT 06, 60 °C - 130 °C, 386 mm, 5 m
065-4393
AFT06 PN40 60-130/5m Teacă bronz
065-4393
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Amplificare Ks | 0.80 |
| Baterie inclusă | No |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conexiune senzor | R 1 Filet exterior conic cf. DIN 2999 |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Constanta de timp [s] | 120 " |
| Denumire produs dosar SCIP | Selfacting Thermostats - AFT |
| Descriere | AFT06 PN40 60-130/5m Teacă bronz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diametru senzor temperatură [mm] | 22.0 mm |
| Funcție | Regulator de temperatură |
| Grupă de produse | Servomotoare - Temperatură |
| Interval setări temp. [°C] [Max] | 130 °C |
| Interval setări temp. [°C] [Min] | 60 °C |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Lungime senzor temperatură [mm] | 386 mm |
| Lungime tub capilar [m] | 5.0 m |
| Material Description | AFT 06 60 - 130 |
| Material senzori de temperatură | Material Cupru No 2.0090 |
| Material tub de impuls | Material Cupru No 2.0090 |
| Nr. dosar SCIP | ed87ec22-a47b-4139-aab5-e30be62a5a68 |
| Product line | 08 |
| Standard de aprobare | DIN EN 14597:2005-12 TR(TW)76107 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura ambiantă [°C] [Max] | 70 °C |
| Temperatura ambiantă [°C] [Min] | 0 °C |
| Temperatura de transport [°C] [Max] | 50 °C |
| Temperatura de transport [°C] [Min] | -20 °C |
| Tip produs | AFT 06 |
| Versiunea de montaj | liber |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 4.585 Kilogram |
| Greutate netă | 4.585 Kilogram |
| Volume | 36.398 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421807965 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |