
AVTB, 20 °C - 60 °C, 180 mm, 2 m
003N0130
AVTB Servomotor termostatic 20-60 2m 9,5x180mm
003N0130
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Baterie inclusă | No |
| Clauză de derogare RoHS UE | 6(c) |
| Conexiune senzor | M14x1 / R1/2 Filet exterior cf. DIN 2999 |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Yes with exemptions |
| Constanta de timp [s] | 3 " |
| Descriere | AVTB Servomotor termostatic 20-60 2m 9,5x180mm |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| Diametru senzor temperatură [mm] | 9.5 mm |
| Funcție | Regulator de temperatură |
| Grupă de produse | Servomotoare - Temperatură |
| Interval setări temp. [°C] [Max] | 60 °C |
| Interval setări temp. [°C] [Min] | 20 °C |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Lungime senzor temperatură [mm] | 180 mm |
| Lungime tub capilar [m] | 2.0 m |
| Material Description | AVTB act. termostat 20-60?C 9,5x180mm |
| Material senzori de temperatură | Material Cupru No 2.0090 |
| Material tub de impuls | Material Cupru No 2.0090 |
| Product line | 08 |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura agentului de lucru la senzor [˚C] [Max] | 90 °C |
| Temperatura ambiantă [°C] [Max] | 70 °C |
| Temperatura ambiantă [°C] [Min] | 0 °C |
| Temperatura de transport [°C] [Max] | 50 °C |
| Temperatura de transport [°C] [Min] | -20 °C |
| Tip produs | AVTB |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 0.428 Kilogram |
| Greutate netă | 0.409 Kilogram |
| Volume | 2.076 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255156345 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |