
SAF, PN 25, 1 bar - 6 bar, 80 cm², ROȘU
003G1037
SAF PB25 1-6 80cm2 roșu
003G1037
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Agent de lucru alternativ | Apă cu glicol până la 30% |
| Agent de lucru permis | District heating/cooling circulation water |
| Baterie inclusă | No |
| Clasă de presiune | PN 25 |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Out of scope |
| Culoare | ROȘU |
| Descriere | SAF PB25 1-6 80cm2 roșu |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Grupă de produse | Servomotoare - presiune tur |
| Intervalul de setare a presiunii [bar] [Max] | 6.00 bar |
| Intervalul de setare a presiunii [bar] [Min] | 1.00 bar |
| Limitare debit | Nu |
| Mărime servomotor [cm2] | 80 cm² |
| Material Description | SAF PB25 1-6 80cm2 red |
| Materialul carcasei | Material oțel No 1.0338, placat cu zinc și cromat galben |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Materialul membranei servomotorului | EPDM (rulare, ranforsat cu fibră) |
| pH-ul agentului de lucru [Max] | 10 |
| pH-ul agentului de lucru [Min] | 7 |
| Presiune de funcționare [bar] [Max] | 25 bar |
| Presiune nominală [bar] | 25 bar |
| Product line | 08 |
| Reglare debit | Nu |
| Regulator de presiune | Regulator de presiune diferențială |
| Setare presiune diferențială [Max] | 6.00 bar |
| Setare presiune diferențială [Min] | 1.00 bar |
| Temperatura agentului de lucru [˚C] [Max] | 150 °C |
| Temperatura agentului de lucru [˚C] [Min] | 2 °C |
| Tip de setare | Adjustable |
| Tip produs | SAF |
| Versiunea de montaj | Tur |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 11.347 Kilogram |
| Greutate netă | 11.347 Kilogram |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Volume | 26.485 Litru |
| EAN/UPC | 5702421808511 |