
AFD, PN 25, 1 bar - 6 bar, 160 cm², Albastru
003G1413
AFD PB25 1-6 160cm2 BlueC
003G1413
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Agent de lucru alternativ | Apă cu glicol până la 30% |
| Agent de lucru permis | District heating/cooling circulation water |
| Baterie inclusă | No |
| Clasă de presiune | PN 25 |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Out of scope |
| Culoare | Albastru |
| Descriere | AFD PB25 1-6 160cm2 BlueC |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diametru [mm] [Max] | 250 mm |
| Diametru [mm] [Min] | 15 mm |
| Funcție | Regulator de reducere presiune |
| Grupă de produse | Servomotoare - presiune tur |
| Intervalul de setare a presiunii [bar] [Max] | 6.00 bar |
| Intervalul de setare a presiunii [bar] [Min] | 1.00 bar |
| Limitare debit | Nu |
| Mărime servomotor [cm2] | 160 cm² |
| Material Description | AFD PB25 1-6 160cm2 |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Materialul carcasei | Steel, mat. No 1.0338, zinc plated |
| Materialul membranei servomotorului | EPDM (rulare, ranforsat cu fibră) |
| pH-ul agentului de lucru [Max] | 10 |
| pH-ul agentului de lucru [Min] | 7 |
| Presiune de funcționare [bar] [Max] | 25 bar |
| Presiune nominală [bar] | 25 bar |
| Product line | 08 |
| Reglare debit | Nu |
| Regulator de presiune | Regulator reductor de presiune |
| Setare presiune diferențială [Max] | 6.00 bar |
| Setare presiune diferențială [Min] | 1.00 bar |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura agentului de lucru [˚C] [Max] | 150 °C |
| Temperatura agentului de lucru [˚C] [Min] | 2 °C |
| Tip de setare | Adjustable |
| Tip produs | AFD |
| Versiunea de montaj | Tur |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 49 Kilogram |
| Greutate netă | 32.4 Kilogram |
| Volume | 277.378 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104033174 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |