
AFD 2, PN 16, 0.4 bar - 1.5 bar, 320 cm²
003G5631
Acționare reductor de presiune
003G5631
Detalii despre produse
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Agent de lucru alternativ | Apă cu glicol până la 30% |
| Agent de lucru permis | District heating/cooling circulation water |
| Aplicație | Termoficare și răcire |
| Baterie inclusă | No |
| Clasă de presiune | PN 16 |
| Conformitate cu RoHS China | Out of scope |
| Conformitate cu RoHS UE | Out of scope |
| Descriere | Acționare reductor de presiune |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diametru [mm] [Max] | 250 mm |
| Diametru [mm] [Min] | 65 mm |
| Funcție | Regulator de reducere presiune |
| Grupă de produse | Servomotoare - presiune tur |
| Intervalul de setare a presiunii [bar] [Max] | 1.50 bar |
| Intervalul de setare a presiunii [bar] [Min] | 0.40 bar |
| Limitare debit | Nu |
| Mărime servomotor [cm2] | 320 cm² |
| Material Description | AFD 2 PN16 0,4-1,5 320cm2 red |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Materialul carcasei | Oțel, mat. Nr. 1.0345, zincat |
| Materialul membranei servomotorului | EPDM (rulare, ranforsat cu fibră) |
| pH-ul agentului de lucru [Max] | 10 |
| pH-ul agentului de lucru [Min] | 7 |
| Presiune de funcționare [bar] [Max] | 16 bar |
| Presiune nominală [bar] | 16 bar |
| Product line | 08 |
| Reglare debit | Nu |
| Regulator de presiune | Regulator de reducere presiune |
| Setare presiune diferențială [Max] | 1.50 bar |
| Setare presiune diferențială [Min] | 0.40 bar |
| Substanțe aflate pe lista substanțelor candidate REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura agentului de lucru [˚C] [Max] | 150 °C |
| Temperatura agentului de lucru [˚C] [Min] | 2 °C |
| Tip de setare | Adjustable |
| Tip produs | AFD 2 |
| Versiunea de montaj | Tur |
Specificații generale
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| Greutate brută | 26.5 Kilogram |
| Greutate netă | 15 Kilogram |
| Volume | 189.24 Litru |
Caracteristicile | Valoare |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104518626 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |