
Wyświetlacz, RDI 107A
080G3241
DEL RDI 107A BLUE LED, GDM
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
080G3241
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| Certyfikaty, aprobaty | CECQCEACENECLLC CDC TYSKNSFcURus |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| Części zamienne | Electron. control accessories |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Display colour | Blue |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 7(c)-I7(a) |
| Grupa produktów | Regulatory temperatury |
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | DEL RDI 107A BLUE LED, GDM |
| Miejsce stosowania | Witryna chłodnicza ze szklanymi drzwiami |
| Napięcie zasilania [V] DC | 12 V |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wyświetlacz |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 54 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie zbiorcze dla przemysłu |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| REACH Candidate List substances | Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2) |
| SCIP dossier no. | b3e6142d-9418-4c9b-88c3-08b6cc17bfa0 |
| SCIP dossier product name | RDI 107A |
| Serwis | Brak |
| Typ produktu | RDI 107A |
| Typ regulatora | Chłodnictwo komercyjne |
| UL mark | Yes |
| Wejścia analogowe (AI) [szt.] | 2 szt. |
| Wejścia cyfrowe (DI) [szt.] | 1 szt. |
| Wyjścia cyfrowe (DO) [szt.] | 1 szt. |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.085 Kilogram |
| Masa netto | 0.084 Kilogram |
| Objętość | 0.383 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428482325 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |