
Sterownik programowalny, 8 przekaźników, MCX08M2
080G0335
Funkcja: Sterownik programowalny, Napięcie zasilania [V] AC: 110 - 230, Typ transmisji: CANBUS; RS485; MODBUS, Opakowanie, rodzaj: Produkt pakowany pojedyńczo, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 12
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
080G0335
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Brzęczyk | Tak |
| CE mark | Yes |
| Certyfikaty, aprobaty | CEEACLLC CDC TYSKUL |
| China RoHS compliance | Yes |
| Części zamienne | Electron. control accessories |
| Częstotliwość [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dostarczany wraz z zestawem złączek | Tak |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Funkcja | Sterownik programowalny |
| Grupa produktów | Sterowniki programowalne |
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | DEL MCX08M2 Elec.Contr 230VRS485 TTL S |
| Montaż | Szyna DIN |
| Napięcie zasilania [V] AC [Maks.] | 230 V |
| Napięcie zasilania [V] AC [Min.] | 110 V |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Sterownik programowalny, 8 przekaźników |
| Nr kat. złącza zestawu | 080G0180 |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 12 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Pobór mocy [W] | 10.0 W |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Serwis | Brak |
| Stopień ochrony | IP40 |
| Typ produktu | MCX08M2 |
| Typ transmisji | CANBUSMODBUSRS485 |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| UL mark | Yes |
| Wejścia analogowe (AI) [szt.] | 8 szt. |
| Wejścia cyfrowe (DI) [szt.] | 8 szt. |
| Wyjścia cyfrowe (DO) [szt.] | 8 szt. |
| Wyjście analogowe (AO) | 4 szt. |
| Zegar czasu rzeczywistego | Tak |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.642 Kilogram |
| Masa netto | 0.6 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 2.867 Liter |
| EAN/UPC | 5715162711668 |