
AK-MMI Wyświetlacz graficzny AK-PC781/78, AK-PC 7xx
080G0311
AK-MMI Wyświetlacz graficzny AK-PC781/78, Zastosowanie produktu: AK-PC 7xx, Opakowanie, rodzaj: Produkt pakowany pojedyńczo, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 34
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
080G0311
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| Cechy produktu | Brzęczyk |
| Certyfikaty, aprobaty | CECMIMGOST RUL |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Częstotliwość [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Funkcja | Wyświetlacz LCD dla AK-PC 7xx |
| Grupa produktów | Electron. control accessories |
| Informacje dodatkowe | Zawiera przyłącza |
| Material Description | AK-MMI Wyświetlacz graficzny AK-PC781/78 |
| Montaż | WbudowanyPanel |
| Napięcie zasilania [V] AC | 24 V |
| Nazwa produktu | Wyświetlacz |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 34 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Pobór mocy [W] | 1.6 W |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| REACH Candidate List substances | No |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Supply voltage [V] DC [max] | 30.00 V |
| Supply voltage [V] DC [min] | 12.00 V |
| Typ produktu | Akcesoria |
| Typ transmisji | RS232 |
| Typ, oznaczenie | AK-MMI |
| UL mark | Yes |
| Zastosowanie produktu | AK-PC 7xx |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.254 Kilogram |
| Masa netto | 0.184 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 0.926 Liter |
| EAN/UPC | 5702428819732 |