
Sterownik zespołu, AK-PC 351
080G0289
Funkcja: 1 sprężarka i 1 skraplacz, Wejścia cyfrowe (DI) [szt.]: 8, Napięcie zasilania [V] AC: 24, Typ transmisji: MODBUS, Opakowanie, rodzaj: Produkt pakowany pojedyńczo, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 16
080G0289
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.001 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.001 |
| Battery type or Name | Lithium coin cell (CR1620) |
| CE mark | Yes |
| Cechy produktu | Bezpieczeństwo sprężarkiBezpieczeństwo wentylatoraZmienne ciśnienie skraplaczaBezpieczeństwo wysokiego ciśnieniaWbudowany wyświetlacz LCDBezpieczeństwo niskiego ciśnieniaOptymalizacja nocnaOptymalizacja P0 |
| Certyfikaty, aprobaty | CECMIMEACGOST RUL |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | Yes |
| Części zamienne | Electron. control accessories |
| Częstotliwość [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Division | 25 |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Funkcja | 1 sprężarka i 1 skraplacz |
| Grupa produktów | Sterowanie sprężarką/skraplaczem |
| Ilość baterii | 1 |
| Informacje dodatkowe | Relay 6 solid state type |
| Język produktu | chorwackiczeskiAngielskiniemieckiwęgierskiwłoskipolskiportugalskirosyjskiserbskihiszpańskiturecki |
| Maks. liczba sprężarek | 4 szt. |
| Material Description | AK-PC 351 24V LCD SSR S |
| Miejsce stosowania | Regulacja wydajności |
| Montaż | Szyna DIN |
| Napięcie zasilania [V] AC | 24 V |
| Nazwa produktu | Sterownik zespołu |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 16 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| PFAS content [Yes/No] | No |
| Pobór mocy [W] | 6.0 W |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead monoxide (PbO, CAS no. 1317-36-8)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)Orange lead (lead tetroxide) (CAS no. 1314-41-6)Diboron trioxide (B2O3, CAS no. 1303-86-2)1, 2-dimethoxyethane, ethylene glycol dimethyl ether (EGDME) (CAS no. 110-71-4)2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol (CAS no. 79-94-7)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| SCIP dossier no. | 199e3317-c1b9-4d48-94a0-45825c46791f |
| SCIP dossier product name | AK-PC-7XX-651A-351 |
| Serwis | Brak |
| Sterowanie wydajnością wentylatora | Krok/prędkość |
| Supply voltage [V] DC | 24.00 V |
| Tryb regulacji wentylatora | PI |
| Tryb sterowania wydajnością | PI |
| Tryb wydajności sprężarki | Krok/prędkość/PWM |
| Typ produktu | AK-PC 351 |
| Typ regulacji skraplacza | Ciśnienie/temperatura |
| Typ transmisji | MODBUS |
| Typ, oznaczenie | AK-PC 351 |
| UL mark | Yes |
| Wejścia analogowe (AI) [szt.] | 4 szt. |
| Wejścia cyfrowe (DI) [szt.] | 8 szt. |
| Wejście sterowania wydajnością | Ciśnienie/temperatura |
| Wyjścia cyfrowe (DO) [szt.] | 6 szt. |
| Wyjście analogowe (AO) | 2 szt. |
| Wyposażenie | Zawiera przyłącza |
| Wyświetlacz zprzodu | Tak |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.348 Kilogram |
| Masa netto | 0.248 Kilogram |
| Objętość | 1.867 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428843621 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |