
Sterownik zespołu, AK-PC 551
080G0283
Funkcja: 2 Sprężarka i zwykły skraplacz, Wejścia cyfrowe (DI) [szt.]: 8, Napięcie zasilania [V] AC: 24, Typ transmisji: MODBUS, Opakowanie, rodzaj: Produkt pakowany pojedyńczo, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 12
080G0283
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.001 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.001 |
| Battery type or Name | Lithium coin cell (CR1620) |
| CE mark | Yes |
| Cechy produktu | BrzęczykBezpieczeństwo sprężarkiBezpieczeństwo temperatury gazu wylotowegoBezpieczeństwo wentylatoraZmienne ciśnienie skraplaczaFunkcja odzysku ciepłaBezpieczeństwo wysokiego ciśnieniaWbudowany wyświetlacz LCDOgraniczenie obciążeniaBezpieczeństwo niskiego ciśnieniaOptymalizacja nocnaOptymalizacja P0Zegar czasu rzeczywistegoBezpieczna temperatura zasysanych par |
| Certyfikaty, aprobaty | CECMIMEACcURus |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | Yes |
| Części zamienne | Electron. control accessories |
| Częstotliwość [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Division | 25 |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Funkcja | 2 Sprężarka i zwykły skraplacz |
| Grupa produktów | Sterowanie sprężarką/skraplaczem |
| Ilość baterii | 1 |
| Informacje dodatkowe | Przekaźniki 5,6 typu półprzewodnikowego |
| Język produktu | chorwackiczeskiduńskiholenderskiAngielskifrancuskiniemieckiwęgierskiwłoskipolskiportugalskiRumuniarosyjskiserbskihiszpańskiturecki |
| Maks. liczba sprężarek | 8 szt. |
| Material Description | AK-PC 551 Control 24V LCD 2SSR RS485 S |
| Miejsce stosowania | Regulacja wydajności |
| Montaż | Szyna DIN |
| Napięcie zasilania [V] AC | 24 V |
| Nazwa produktu | Sterownik zespołu |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 12 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| PFAS content [Yes/No] | No |
| Pobór mocy [W] | 10.0 W |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1)Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2)Potassium nonafluoro-1-butanesulfonate (CAS no. 29420-49-3)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| SCIP dossier no. | 2a449873-2656-48ab-8705-a67d762ee731 |
| SCIP dossier product name | AK-PC 551, Control 24V LCD2SSR RS485 S. |
| Serwis | Brak |
| Sterowanie wydajnością wentylatora | Krok/prędkość |
| Supply voltage [V] DC | 24.00 V |
| Tryb regulacji wentylatora | PI |
| Tryb sterowania wydajnością | PI |
| Tryb wydajności sprężarki | Krok/prędkość/PWM |
| Typ produktu | AK-PC 551 |
| Typ regulacji skraplacza | Ciśnienie/temperatura |
| Typ transmisji | MODBUS |
| Typ, oznaczenie | AK-PC 551 |
| UL mark | Yes |
| Wejścia analogowe (AI) [szt.] | 8 szt. |
| Wejścia cyfrowe (DI) [szt.] | 8 szt. |
| Wejście sterowania wydajnością | Ciśnienie/temperatura |
| Wyjścia cyfrowe (DO) [szt.] | 8 szt. |
| Wyjście analogowe (AO) | 2 szt. |
| Wyposażenie | Zawiera przyłącza |
| Wyświetlacz - opcjonalny | Z przodu Opcja: MMIGRS2 |
| Wyświetlacz zprzodu | Tak |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 648 Gram |
| Masa netto | 550 Gram |
| Objętość | 2.867 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428843065 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |