
Sterownik programowalny, 15 przekaźników, MCX15B
080G0127
Funkcja: Sterownik programowalny, Napięcie zasilania [V] AC: 110 - 230, Typ transmisji: CANBUS; RS485; MODBUS, Opakowanie, rodzaj: Opakowanie zbiorcze dla przemysłu, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 12
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
080G0127
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.003 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.003 |
| Battery type or Name | Lithium coin cell (CR1620) |
| Brzęczyk | Tak |
| CE mark | Yes |
| Certyfikaty, aprobaty | CECMIMEACGOST RUL |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | Yes |
| Częstotliwość [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Dostarczany wraz z zestawem złączek | Brak |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Funkcja | Sterownik programowalny |
| Grupa produktów | Sterowniki programowalne |
| Ilość baterii | 1 |
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | MCX15B Elect.Control230V LCD RS485 I/12 |
| Montaż | Szyna DIN |
| Napięcie zasilania [V] AC [Maks.] | 230 V |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Napięcie zasilania [V] AC [Min.] | 110 V |
| Nazwa produktu | Sterownik programowalny, 15 przekaźników |
| Nr kat. złącza zestawu | 080G0181 |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 12 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie zbiorcze dla przemysłu |
| Pobór mocy [W] | 12.0 W |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkt identyczny | 080G0037 |
| REACH Candidate List substances | No |
| Stopień ochrony | IP40 |
| Typ produktu | MCX15B |
| Typ transmisji | CANBUSMODBUSRS485 |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Typ, oznaczenie | MCX15B |
| UL mark | Yes |
| Wejścia analogowe (AI) [szt.] | 10 szt. |
| Wejścia cyfrowe (DI) [szt.] | 18 szt. |
| Wyjścia cyfrowe (DO) [szt.] | 15 szt. |
| Wyjście analogowe (AO) | 6 szt. |
| Zegar czasu rzeczywistego | Tak |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.831 Kilogram |
| Masa netto | 0.83 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 4.578 Liter |
| EAN/UPC | 5702423285228 |