
Sterownik programowalny, 20 przekaźników, MCX20B
080G0057
Funkcja: Sterownik programowalny, Napięcie zasilania [V] AC: 24, Typ transmisji: CANBUS; MODBUS, Opakowanie, rodzaj: Produkt pakowany pojedyńczo, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 8
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
080G0057
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.003 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.003 |
| Battery type or Name | Lithium coin cell (CR1620) |
| Brzęczyk | Tak |
| CE mark | Yes |
| Certyfikaty, aprobaty | CEGOST RUL |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | Yes |
| Części zamienne | Electron. control accessories |
| Częstotliwość [Hz] | 50/60 Hz |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Dostarczany wraz z zestawem złączek | Tak |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Funkcja | Sterownik programowalny |
| Grupa produktów | Sterowniki programowalne |
| Ilość baterii | 1 |
| In scope of WEEE | Yes |
| Material Description | MCX20B Elect.Control 24V LCD 2RS485 S-p |
| Montaż | Szyna DIN |
| Napięcie zasilania [V] AC | 24 V |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Sterownik programowalny, 20 przekaźników |
| Nr kat. złącza zestawu | 080G0182 |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 8 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Pobór mocy [W] | 17.0 W |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkt identyczny | 080G0140 |
| REACH Candidate List substances | No |
| Serwis | Brak |
| Stopień ochrony | IP40 |
| Supply voltage [V] DC | 24.00 V |
| Typ produktu | MCX20B |
| Typ transmisji | CANBUSMODBUS |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Typ, oznaczenie | MCX20B4500860 |
| UL mark | Yes |
| Wejścia analogowe (AI) [szt.] | 16 szt. |
| Wejścia cyfrowe (DI) [szt.] | 22 szt. |
| Wyjścia cyfrowe (DO) [szt.] | 20 szt. |
| Wyjście analogowe (AO) | 6 szt. |
| Zegar czasu rzeczywistego | Tak |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 1.145 Kilogram |
| Masa netto | 0.98 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 4.772 Liter |
| EAN/UPC | 5702428146784 |