Lutowany płytowy wymiennik ciepła, SL32TL-1, Il. płytek: 60
079U2217
30 bar, Materiał lutowniczy: Miedź
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
079U2217
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Całkowita szerokość [mm] | 108 mm |
| Certyfikaty, aprobaty | PED |
| China RoHS compliance | Yes |
| Ciśnienie robocze, strona 1 [bar] [Max.] | 30 bar |
| Ciśnienie robocze, strona 2 [bar] [Max.] | 30 bar |
| Connection length 1 [mm] | 27 mm |
| Connection length 2 [mm] | 27 mm |
| Connection size 1 | 1 |
| Connection size 2 | 1 |
| Connection type 1 | R |
| Connection type 2 | R |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Wymienniki ciepła |
| Il. płytek | 60 |
| In scope of WEEE | No |
| Kategoria cieczy | 1 |
| Kategoria PED | II |
| Liczba stopni | 1 |
| Material Description | SL32TL-1-60_2_30_S1_4B1 |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Material Description (Short Te | SL32TL-1-60_2_30_S1_4B1 |
| Materiał lutowniczy | Miedź |
| Nazwa producenta | Danfoss |
| Nazwa produktu | Lutowany płytowy wymiennik ciepła |
| Odległość w poziomie środka otworu w płycie [mm] | 50 mm |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
| Plate material no. | 1.4404 |
| Product line | 31 |
| Przyłącze, standard | ISO 7 |
| REACH Candidate List substances | No |
| Typ produktu | SL32TL-1 |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Vertical center porthole 1[mm] | 250 mm |
| Vertical center porthole 2[mm] | 250 mm |
| Volume per channel 1 [l] | 0.049 L |
| Volume per channel 2 [l] | 0.049 L |
| Wysokość całkowita bez stóp [mm] | 308 mm |
| Wzór płytki | TL |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 225 °C |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -196 °C |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 9.52 Kilogram |
| Masa netto | 9.52 Kilogram |
| Objętość | 15.84 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425182983 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |