
Przewód, ETP
077F8511
Zastosowanie produktu: ETP R1; ETC 1H
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
077F8511
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Długość kabla [cal] | 19.69 in |
| Długość kabla [m] | 0.500 m |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Funkcja | Przewód do wyświetlacza |
| Grupa produktów | Electron. control accessories |
| Liczba zacisków [szt.] | 3 szt. |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Material Description | DEL Cable for remote display 0.5m |
| Nazwa produktu | Przewód |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 144 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie zbiorcze dla przemysłu |
| Other RoHS documentation | EAEU RoHS |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| REACH Candidate List substances | No |
| Typ produktu | ETP |
| Zacisk złączki | Przyłącze krawędziowe RAST2.5 |
| Zastosowanie produktu | ETC 1HETP R1 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.025 Kilogram |
| Masa netto | 0.024 Kilogram |
| Objętość | 0.164 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428414036 |
| Proposition 65 | No significant risk |