
Przetwornik ciśnienia, DST P140, 0 bar - 4 bar, 0 psi - 58 psi
075G4065
Podłączenie elektryczne: Round Packard Metri-Pack, Przyłącze ciśnieniowe, typ: G, Typ, specyfikacja: DST P140-1626-C2GB04-2
075G4065
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| - przewód wspólny | Pin A |
| + wyjście | Pin C |
| + zasilanie | Pin B |
| CE mark | Yes |
| Certyfikaty, aprobaty | C UL US UL RecognizedCE |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Ciśnienie odniesienia | Absolute |
| Contains batteries | No |
| Czas reakcji, maks. [ms] | 2 ms |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elementy mające kontakt z medium | 304L/316L |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Czujniki |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kompensacja wpływu temperatury, maks. [°C] | 100 °C |
| Kompensacja wpływu temperatury, min. [°C] | -20 °C |
| Material Description | Sensor DST P140 Ratiometric(0-4 bar Abs) |
| Materiał obudowy | 304L |
| Nazwa produktu | Przetwornik ciśnienia |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 60 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie zbiorcze dla przemysłu |
| Podłączenie elektryczne | Round Packard Metri-Pack |
| Podłączenie elektryczne, kolor | Black |
| Podłączenie elektryczne, rozmiar | 3 pin |
| Podłączenie elektryczne, standard | 150.2 SERIES |
| Product line | Sensing Solutions |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Produkt identyczny | 075G1088 |
| Przeciążenie ciśnienia, maks. [bar] | 16.0 bar |
| Przeciążenie ciśnienia, maks. [psi] | 232 psi |
| Przyłącze ciśnieniowe HEX [mm] | 27.0 mm |
| Przyłącze ciśnieniowe, GZ, GW | Zew. |
| Przyłącze ciśnieniowe, rozmiar | 1/4-A |
| Przyłącze ciśnieniowe, standard | ISO 1179-2 |
| Przyłącze ciśnieniowe, typ | G |
| REACH Candidate List substances | No |
| Stopień ochrony | IP69K |
| Supply voltage [V] DC | 5.00 V |
| Sygnał ratiometryczny Uzas [%] [Maks.] | 90.0 % RH |
| Sygnał ratiometryczny Uzas [%] [Min.] | 10.0 % RH |
| Sygnał wyjściowy | Ratio metric |
| TEB wewnątrz CTR ±zakres pom. [%] | 3.00 % RH |
| Temperatura medium, maks. [°C] | 100 °C |
| Temperatura medium, min. [°C] | -20 °C |
| Temperatura otoczenia, maks. [°C] | 100 °C |
| Temperatura otoczenia, min. [°C] | -20 °C |
| Tłumik pulsacji | No |
| Typ produktu | DST P140 |
| Typ, specyfikacja | DST P140-1626-C2GB04-2 |
| UL mark | Yes |
| Zakres pomiaru, maks. [bar] | 4.00 bar |
| Zakres pomiaru, maks. [psi] | 58.00 psi |
| Zakres pomiaru, min. [bar] | 0.00 bar |
| Zakres pomiaru, min. [psi] | 0.00 psi |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.071 Kilogram |
| Masa netto | 0.059 Kilogram |
| Objętość | 0.16 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424231026 |
| Proposition 65 | No significant risk |