Bezpiecznik, CTI 15
047B3056
Zastosowanie produktu: Silniki, Funkcja: Ochrona przed przeciążeniem i zwarciem, Kondensator zabezpieczający [V]: 30, Maks. obciążenie dla AC-3 [kW]: 1.5
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
047B3056
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| Certyfikat UL | E148460 |
| Certyfikaty, aprobaty | CEEACLLC CDC TYSKUKCAc UL us |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Funkcja | Ochrona przed przeciążeniem i zwarciem |
| Grupa produktów | Styczniki i rozruszniki silnikowe |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kondensator zabezpieczający [V] | 30 kA |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Maks. obciążenie dla AC-3 [kW] | 1.50 kW |
| Maks. prąd wyłączeniowy [A] | 44.0 A |
| Material Description | CTI 15 CIRCUIT BREAKER 2,5-4,0A |
| Nazwa produktu | Bezpiecznik |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 23 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | No |
| Typ produktu | CTI 15 |
| UL mark | Yes |
| Zakres prądu [A] [Maks.] | 4.00 A |
| Zakres prądu [A] [Min.] | 2.50 A |
| Zastosowanie produktu | Silniki |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.304 Kilogram |
| Masa netto | 0.304 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 0.398 Liter |
| EAN/UPC | 5702423188079 |