
Cewka elektromagnetyczna, AS024CS, Styki płaskie DIN, Produkt pakowany pojedyńczo
042N7608
Podłączenie elektryczne: Styki płaskie DIN, Tuleja, średnica wew.: 9 mm, Stopień ochrony: IP00
042N7608
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikaty, aprobaty | LLC CDC TYSK |
| Charakter pracy | Praca ciągła |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Części zamienne | Akcesoria cewki elektromagnetycznej |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Zawory elektromagnetyczne |
| In scope of WEEE | Yes |
| Klasa izolacji uzwojenia cewki | Klasa H zgodnie z IEC 85 |
| Kolor | Niebieski |
| Material Description | COIL 24V 50/60HZ 6W DIN conn 9-33 EVU |
| Mocowanie cewki | Zatrzask |
| Napięcie zasilające 50Hz Maks. [V] | 24 V |
| Napięcie zasilające 60Hz Maks. [V] | 24 V |
| Nazwa produktu | Cewka elektromagnetyczna |
| Numer części zamiennych | 042N7608 |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 24 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Pobór mocy [W] 50Hz | 9.5 W |
| Pobór mocy [W] 60Hz | 7.0 W |
| Pobór mocy 50Hz [VA] | 18.0 VA |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Pobór mocy 60Hz [VA] | 14.0 VA |
| Podłączenie elektryczne | Styki płaskie DIN |
| Podłączenie elektryczne | 3 x styki płaskie |
| Podłączenie elektryczne, rozmiar | 6.3 mm x 0.8 mm |
| Podłączenie elektryczne, standard | EN175301-803 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Przyłącze cewki | Styk płaski DIN |
| REACH Candidate List substances | No |
| SCIP dossier product name | EVR 10-22 (NO) |
| Serwis | Brak |
| Serwis, seria części zamiennych | EV220SEV220T |
| Standard cewki | UL 429 |
| Stopień ochrony | IP00 |
| Temperatura otoczenia, maks. [°C] | 50 °C |
| Temperatura otoczenia, maks. [°F] | 122 °F |
| Temperatura otoczenia, min. [°C] | -40 °C |
| Temperatura otoczenia, min. [°F] | -40 °F |
| Tuleja, średnica wew. | 9 mm |
| Typ produktu | AS024CS |
| Typ, oznaczenie | AS024CS |
| Warunki wilgotności względnej | Brak skraplania |
| Wilg. wzgl. [% RH] [Maks.] | 97 % RH |
| Wilg. wzgl. [% RH] [Min.] | 0 % RH |
| Zgodność | EN 60730-1 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.118 Kilogram |
| Masa netto | 0.114 Kilogram |
| Objętość | 0.083 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428027397 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |