
Elektroniczny układ rozruchowy, MCI 30 I-O
037N0070
Napięcie cewki [V], DC: 24 - 480, Napięcie zasilania [V] AC: 400, Kontrolowanych faz: 2
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
037N0070
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| Certyfikat UL | E198251 |
| Certyfikaty, aprobaty | CEEACLLC CDC TYSKUKCAUL |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Funkcja | Styk pomocniczy |
| Grupa produktów | Styczniki i rozruszniki silnikowe |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kontrolowanych faz | 2 |
| Maks. obciążenie [A] | 25 A |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie (obejście) [A] | 30 A |
| Material Description | MCI 30, motor controller w. aux. contact |
| Napięcie cewki [V], DC [Maks.] | 480 V |
| Napięcie cewki [V], DC [Min.] | 24 V |
| Napięcie cewki dla 50/60 Hz [Maks.] | 480 V |
| Napięcie cewki dla 50/60 Hz [Min.] | 24 V |
| Napięcie zasilania [V] AC | 400 V |
| Nazwa produktu | Elektroniczny układ rozruchowy |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 8 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | No |
| Stała nastawa | Brak |
| Typ produktu | MCI 30 I-O |
| UL mark | Yes |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 1.15 Kilogram |
| Masa netto | 1.15 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 2.933 Liter |
| EAN/UPC | 5702423134687 |