
Elektroniczny układ rozruchowy, TCI 15
037N0045
Napięcie zasilania [V] AC: 230 - 480, Kontrolowanych faz: 1
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
037N0045
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| Certyfikat UL | E198251 |
| Certyfikaty, aprobaty | WYSTAWIONO C UL USCEEACLLC CDC TYSKUKCA |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Styczniki i rozruszniki silnikowe |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kontrolowanych faz | 1 |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Maks. obciążenie [A] | 15 A |
| Material Description | TCI 15, starting torque limiter |
| Napięcie zasilania [V] AC [Maks.] | 480 V |
| Napięcie zasilania [V] AC [Min.] | 230 V |
| Nazwa produktu | Elektroniczny układ rozruchowy |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 12 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | No |
| Stała nastawa | Brak |
| Typ produktu | TCI 15 |
| UL mark | Yes |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.688 Kilogram |
| Masa netto | 0.67 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 1.653 Liter |
| EAN/UPC | 5702423108756 |