
Stycznik, CI 5-12
037H350732
Główny styk: 3, AC-1 obciążenie LTH, otwarta: 20, Napięcie cewki dla 60 Hz: 230
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
037H350732
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| AC-1 obciążenie Ithe, załacznik | 16.0 A |
| AC-1 obciążenie LTH, otwarta | 20.0 A |
| CE mark | Yes |
| Certyfikat UL | E63581 |
| Certyfikaty, aprobaty | CEEACLLC CDC TYSKUKCAc UL us |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Główny styk | 3 |
| Grupa produktów | Styczniki i rozruszniki silnikowe |
| In scope of WEEE | Yes |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Maksymalna ilość styków dodatkowych | 4 |
| Material Description | CI 5-12 10 Contactor 12A, 230/50-60 |
| Napięcie cewki [V], DC | 230 V |
| Napięcie cewki dla 60 Hz | 230 V |
| Nazwa produktu | Stycznik |
| Obciążenie AC-3 dla 220-240V | 3.0 kW |
| Obciążenie AC-3 dla 380-500V | 5.5 kW |
| Obciążenie AC-3 Ie | 11.5 A |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 5 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | No |
| Typ produktu | CI 5-12 |
| UL mark | Yes |
| Wbudowany dodatkowy styk NO | 1 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.164 Kilogram |
| Masa netto | 0.152 Kilogram |
| Objętość | 0.164 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423265923 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |